opet…

Sjećate se kako sam pobjedonosno pisala post, nedavno, kako sam konačno predala dokumente za firmu i sad je krenulo kako treba? E, pa ipak nije kako treba.
U banci se poklopilo tako da baš SADA, ovih dana, tačnije do 30.6., treba podnijeti zahtjev za korištenje aplikacije, umjesto tokena, za plaćanje, a pošto ja još nisam banci podnijela zahtjev za izmjenu podataka na računu, jer čekam da statistika završi svoje, ja, u suštini, banci trebam podnijeti zahtjev za promjenu tokena sa starim podacima i starim pečatom (kojeg više nemam… odnosno, imam negdje staru pločicu, moram je naći), a to se čeka jedno 7-10 dana, ta izmjena, jel.
Isto tako, trebala bih do kraja mjeseca predati i zahtjev za izmjenu podataka na računu, jer totalno sam onemogućena s plaćanjima dok se to ne završi, odnosno mogu plaćati na šalteru sa 4 KM po uplatnici. S druge strane, na TU IZMJENU PODATAKA se čeka mjesec dana ili više! Što znači da ništa ne mogu plaćati online dok to ne bude gotovo.
Dalje… znači, podnosim dva zahtjeva na dva različita imena firme u isto vrijeme, što znači ako mi urade token na staro ime, ja nemam pojma da li će se, automatski, promijeniti i ti podaci na mobilnoj aplikaciji s promjenom podataka računa.

Moj muž je bankar u drugoj banci, ali oni se manje-više svi znaju, i nazovem ga da mu se požalim i eto da mu kažem šta je bilo, kaže on meni da sačekam, sad će on nazvati nekoga u mojoj banci da vidi može li se ubrzati. Kontam se, kako se nisam odmah sjetila da te uposlim da mi to riješiš… Kad zove, kaže, ako predam sutra zahtjev, biće odmah gotovo. Što mi ostavlja jedan cijeli dan da predam i zahtjev za token. I dalje sam pesimistična i baš sam se unervozila, ne znam kako su me ove stvari zapale baš sad kad su godišnji odmori na redu i da se poklopi pet nekih stvari istovremeno. I eto, šta bi čovjek bez štele… sjedio, čekao i nervirao. Pravo da vam kažem, ne osjećam se ni krivom, tolikom mi je sve dopizdilo, samo da će hoće više završiti.

10 thoughts on “opet…

    1. pa jeste, iste sekunde kad je saznao za problem. Samo se ja nisam sjetila da mu javim šta je problem, nego sam prvo pokušala sama riješiti.

    1. hahah, da nije Lav ili Jarac?
      Ma kakvi, nije moj takav, mislim pri ruci mi je u svemu što treba, ali ne zamaram ni ja njega baš svime, sve što mogu riješiti sama, uradim sama. Njemu se više volim onako malo požaliti kad imam osjećaj da mi se sav svijet sručio na ramena haha.

Komentariši