Nama se na TVu toliko vrte Prijatelji (stalno i iznova), čak i ako se TV ne gleda, radi u pozadini, da je moja petogodišnja bandita počela da pjevuši I’ll be there for you… Odobravam.
7 thoughts on “… ‘cause you’re there for me too…”
Komentariši
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Evo baš čitam tvoj odogovor na moj komentar na prošli post i kontam kako se divim toj tvojoj sposobnosti da serije gledas iznova i iznova (od nekog ko je rijetko koju, pa čak i omiljenu, seriju završila).
Haha, i to ih ima baš puno 😂 i serija i filmova. Možda zato što su u kategoriji onoga što slabo pamtim haha
Osim Prijatelja, njih samo puno volim 😆
Obožavam prijatelje, na čemu ih gledate? Meni na Netflixu nema više, pa kontam možda ima na nekim od naših kanala? ☺️ ta pjesma je my life song 😂
Gledat ću ih dok postojim i ja i oni haha.
Na RTL-u kod nas bude.
Ee super nek si mi rekla, imam i ja RTL pa ću gledati 🙌
❤️