… ‘cause you’re there for me too…

Nama se na TVu toliko vrte Prijatelji (stalno i iznova), čak i ako se TV ne gleda, radi u pozadini, da je moja petogodišnja bandita počela da pjevuši I’ll be there for you… Odobravam.

7 thoughts on “… ‘cause you’re there for me too…

    1. Haha, i to ih ima baš puno 😂 i serija i filmova. Možda zato što su u kategoriji onoga što slabo pamtim haha

Komentariši