do you want to eat me, Alice?

Imam osjećaj da je ovo s gubljenjem kilaže pomalo adiktivno, ono kad vidiš kako dobro izgledaš, a još bolje se osjećaš u svojoj koži, sve bi još. Hoću reći, razumijem sada te žene, jer i mene je uhvatilo pomalo to ludilo. Nije to toliko ni zbog izgleda, ali da se ne lažemo, ogroman je plus, nego što je moj doživljaj i osjećaj same sebe jedno 10x bolji. A kad sjajiš iznutra, to se vidi i vani. Nažalost, to uglavnom podrazumijeva restrikcije dok ne nađeš sistem i ne naučiš ispravno se hraniti, jer rješenje definitivno nije zauvijek živjeti na nekoj dijeti […]

just breathe

Pjesma Just breathe od Pearl Jam je kultna sama po sebi i Eddijev glas, uz tekst i muziku nosi jednu emotivnu težinu. Jedna od mojih omiljenih i za plakati i za prosvjetljenje. To je moj doživljaj pjesme, gotovo od momenta kad sam je prvi put čula. Danas sam nešto slušala Facunda Aranu (Ivo, Yago, Martin Quesada…) i vidim da je i on prepjevao pjesmu na njemu svojstven način. Ma predivno! Dobar je Facu, vazda ću ga pamtiti kao Ivu i Martina dok se ljubi s Mili/Monitom. Niko se nije ljubio ko njih dvoje. 😀